Ako vyťažiť čo najviac z nového akademického roka? Začni stážou, ktorá ti zmení život!

Začína nový akademický rok a ty sa pred návratom na univerzitu zamýšľaš nad tým, ako z neho vyťažiť čo najviac? Nechceš akademický rok premárniť sedením v školských laviciach alebo doma pred laptopom? Máš chuť zabrať a objaviť svoj potenciál? Ak si si na tieto otázky odpovedal „áno“, leadership stáž v rámci platformy CLUB30 môže byť tvojou životnou šancou!

Leadership stáž v CLUB30 ťa naštartuje!

Stáže v CLUB30 nie sú o archivovaní dokumentov, prepisovaní textov a varení kávy pre nadriadených. Veríme v to, že klasickou stážou nikoho nenaštartujeme a práve preto sú zadania v rámci našich leadership stáží nastavené na objavenie individuálneho potenciálu každého „stážistu“.

O čom sú stáže CLUB30?

Ak sa po vyplnení kontaktného formuláru a splnení predpokladov dostaneš do užšieho výberu adeptov našej rozvojovej stáže, budeš mať možnosť absolvovať pohovor s členmi CLUB30 kde sa budeme snažiť identifikovať, či je pre teba stáž vhodná. V prípade kladnej odpovede budeme cieliť na to, aby sme ťa priradili na takú pozíciu, na ktorú sa hodíš na základe svojich individuálnych kvalít a predpokladov.

rozvojov ste pre tudentov Club30jpg

Následne si ťa zoberie na stáž do svojej firmy jeden z členov CLUB30 alebo jedna z našich partnerských firiem, ktoré zdieľajú rovnaké hodnoty ako my a považujú za potrebu rozvíjať talenty mladých šikovných ľudí.

Stáže v rámci CLUB30 zahŕňajú zvyčajne rotáciu stážistov, ktorá im na základe umiestnenia v rôznych firmách a vyskúšania si viacerých pracovných pozícii a širokého spektra pracovných úloh, umožní identifikovať to čo by chceli vo svojej profesionálnej kariére alebo vlastnom podnikaní robiť. Okrem objavenia potenciálu a poskytnutia príležitosti na osobnostný rozvoj sú stáže v CLUB30 aj možnosťou získania pracovných návykov a učenia sa od skúsenejších.

ste pre tudentov vysokej koly_leadership ste Club30jpg

V CLUB30 ku každému stážistovi pristupujeme s úctou. Keďže všetci riadime firmy (či už vlastné alebo ako profesionálni manažéri), pamätáme si aké náročné bolo naštartovať sa a preto chceme pomôcť mladším a perspektívnym talentom objaviť sa a presadiť sa rýchlejšie.

Komu sú určené leadership stáže od Club30?

Leadership stáže od CLUBU30 sú určené pre študentov vysokých škôl, v ktoromkoľvek ročníku, ktorí sú ambiciózni, šikovní, odhodlaní niečo dokázať a makať na sebe. Nehľadáme ľudí, ktorí majú obrovské egá a nezvládajú konštruktívnu kritiku. V CLUB30 nemáme priestor ani pre ľudí, ktorí sa rýchlo nadchnú a potom vychladnú a pre tých, ktorých výsledky zaostávajú za rečami.

Oceňujeme zodpovednosť, dôslednosť, vytrvalosť, pracovitosť a lojalitu. Ak máš tieto kvality a chceš ich využiť naplno, kontaktuj nás a možno práve ty budeš mať možnosť absolvovať jednu z našich leadership stáží.


Autor článku: Michaela Královičová