Nemusíte byť úspešný, aby ste začali. Stačí sa rozhodnúť.

Počas letného večera sa neznámy muž osamotene prechádzal po pláži. Nebolo by na tom nič divné, ak by kam až oko dovidí nebola pláž posiata miliónmi morom vyplavených hviezdic. Pri myšlienke nad krutosťou mora a nevinnosťou umierajúcich hviezdic uvidel o kus ďalej pod útesom hádzať ženu hviezdice späť do mora.

Keď sa jej spýtal čo robí, odpovedala len, že celý život túžila niečo zmeniť a že tento okamih je ideálny nato, aby s tým začala. ,,Jednou hviezdicou ale nič nezmeníte, miesto nej more vyplaví ďalšie tri“ odpovedal muž. Žena sa zamyslela, s úsmevom zdvihla ďalšiu hviezdicu, a pri hode do mora zašepkala: ,,Život tejto jednej, som určite zmenila.“

 

My v Clube 30 veríme, že každý človek má v sebe nejaký talent, či potenciál, ktorý môže za splnenia určitých podmienok plne rozvinúť. Potenciál je to, čo nás dokáže priviesť k úspechu, ak vieme ako ho správne využiť a premeniť na realitu. Stačí chcieť.

 

Ak si totiž budete svoje nápady nechávať pre seba, nebudete ich realizovať a radšej sa budete venovať niečomu inému, čo vás absolútne nebaví, časom pocítite, že tým len strácate čas a vášmu životu niečo chýba. Veď jednou z podstát života je robiť to, čo nás baví.

 

Pri rozvoji ľudského potenciálu je dôležité uvedomiť si, že nejde iba o výber a rozvoj určitých schopností, ale o ich prepojenie do súvislého celku. To, čo ľuďom pri ich využití chýba je cieľavedomosť, motivácia, snaha a predovšetkým tvrdá práca. Ak ste k svojmu talentu flegmatický, pravdepodobne s ním nič nedosiahnete. Veď predsa nie každý s hudobným sluchom je hneď hudobník. Nerozvíjanie talentu a schopností vedie k ich strate. Nie každý to v sebe má, nie každý dokáže bojovať za to čo chce v živote dosiahnuť. Tým však, ktorí chcú a ktorí na to majú, ponúkame priestor a možnosti na dosiahnutie cieľa. Netreba sa preto báť vyplniť náš dotazník.

 

Členovia klubu majú chuť pomáhať ľuďom, ktorí majú kapacitu stať sa budúcimi lídrami v ekonomike alebo v inej súčasti spoločenského života krajiny. Pokiaľ niečo chcete zmeniť, musíte sa najprv zamyslieť ako nato. Zmeniť niečo sám nie je nemožné, ale ťažké určite. Tu na to ale nie ste sami. Club 30 hľadá mladých ľudí, ktorých testuje a zisťuje ich schopnosť obsiahnuť zložité úlohy života a z nich vyhľadať tých najlepších, ktorým ponúka mentoring a stáže v známych slovenských top spoločnostiach pod krídlami kľúčových manažérov. S nami získate neoceniteľné skúsenosti a rady, ktoré budú na záver ocenené certifikátom. Pre najlepších z vás to však certifikátom nekončí, pretože ak budete chcieť, dáme vám ďalší priestor na spoluprácu s nami a na konci aj miesto medzi členmi Clubu30.